טיפים לעיצוב לפי הטרנדים של קיץ 2019

זה הזמן להתעדכן במגמות העיצוב והטרנדים לאביב-קיץ 2019 ולקבל טיפים לשילוב נכון של הטרנדים בחללים השונים. אז איך משלבים את הטרנדים בעיצוב הבית? גלי דנון מעצבת הבית של המותג היוקרתי לפריטים מעוצבים לבית- Novell collection עם כל הטיפים.

  • כמו בכל שנה, פנטון הכריזו על הצבע הנבחר שלהם שיאפיין את שנת 2019 והצבע השנה הוא קורל חי. בשנים האחרונות, גווני הוורוד התחילו להשתלב לא רק בחללים לילדים או בחללים הנחשבים לנשיים ואפשר לראות כמיהה לנגיעות בגווני ורוד בצבעי קירות, ריהוט הבית ועד לריפודים. צבע הקורל משדר אופטימיות, אנרגטיות ומחד גיסא גם קלאסיות. “קורל הוא צבע שובב שמכניס קלילות לעיצוב ומשתלב נהדר עם צבעים רבים, אך חשוב מאוד לדעת למזג אותו ולשלב אותו בצורה נכונה שיקפיץ את המראה הכללי של החלל”. אומרת גלי דנון, מעצבת הבית של המותג Novell collection. “הצבע משתלב נהדר עם גווני טבע כמו אדמה או חומרים טבעיים. הצבע משתלב גם עם צמחייה שיוצרים ביחד חלל חי ומואר”.
  • הטרנד לאביב-קיץ 2019 בתחום הצמחייה הוא עושר גדול ופראי. טרנד ה-indoor jungle הופך את הצמחים הגדולים והפראיים לאקססוריז הכי נכונים לחלל. “הטרנד הבוטני מתחבר ומשתלב כמעט בכל חלל. חשוב להתאים את הצמחייה בהתאם לעוצמת האור בחלל וכמובן שכלי הצמחים צריכים לדבר באותה השפה של שאר הריהוט בחלל”. אומרת גלי דנון מעצבת הבית של המותג Novell collection.

 

  • הצבע שחור עבר שינוי קונספטואלי של ממש והוא משתלט על חללים שבעבר הוא היה מחוץ לתחום בשבילם כמו: חדרי רחצה, מטבח ואף חדרי עבודה. השחור הפך לצבע שיכול לייצר אווירה חמה ומחבקת כשיודעים לשלבו בצורה חכמה בחללים. ” “ניתן לשלב את הצבע השחור כמעט עם כל צבע אחר שתבחרו כמו גווני פסטל שיקנו תוצאה מודרנית או שילוב עם צבעים כהים אחרים לקבלת מראה בוגר יותר. ניתן גם לשלב את הלבן עם השחור ליצירת מראה קלאסי ונקי”.